Infolinia: +48 693 883 795

email: biuro@hotaru.pl

 • Interaktywne muzeum
  glow
  Interaktywne muzeum i wystawy
  Stoły multimedialne
  Ekrany dotykowe
  Prezentacje multimedialne
 • Kioski multimedialne
  glow
  Kioski multimedialne
  Produkcja, sprzedaż, wynajem
  Aplikacje dotykowe-interaktywne
  Akcesoria
 • Prezentacje multimedialne
  Prezentacje multimedialne
  Aplikacje kioskowe
  Interaktywne ekspozycje
  Prezentacje dedykowane

Wynajem infokiosków, kiosków multimedialnych

Targi, wystawy czy konferencje w życiu każdej firmy to wyjątkowe wydarzenie. Dlatego też ważne jest by zostać zapamiętanym, mieć dobry kontakt z przyszłymi Klientami i być przygotowanym od strony technicznej w tak ważnych chwilach. Oddajemy Państwu do dyspozycji całą gamę urządzeń multimedialnych, które pomagają w kontaktach biznesowych oraz są idealnym wsparciem marketingowym. Nie musicie Państwo kupować urządzenia, można je w tej chwili wynająć na określony okres. Każdy wynajęty kiosk multimedialny jest dostarczany we wskazane miejsce przez naszą firmę. Otrzymujecie Państwo urządzenie które po podłączeniu do zasilania jest gotowe do pracy.
Oferujemy również wsparcie informatyczne przy tworzeniu prezentacji multimedialnych.

Zapraszamy do współpracy

infokiosk wynajem składany

Totemy multimedialne do wynajęcia

Składany Infokisk na wynajem.

Infokiosk do wynajęcia, opracowany i zbudowany z myślą o firmach, które często biorą udział w targach i wystawach. O firmach, które często wynajmują infokioski przewożone w olbrzymich skrzyniach. Opracowaliśmy bardzo wygodne rozwiązanie, które mieści sie dosłownie w 3 specjalnie przygotowanych pokrowcach.
Jedyny na rynku kiosk z ekranem 43", który można przewozić samochodem osobowym. 
Powierzchnia jaką zajmuje po rozłożeniu to 120x40x65cm - mieści się praktycznie do każdego auta osobowego.
Dodatkowym atutem jest dodatkowy ekran. Na życzenie instalujemy dodatkowy ekran o przekątnej 19", na którym można niezależnie wyświetlać hasła promocyjne, logo lub grafiki. 

Infokiosk z ekranem dotykowym o przekątnej 43". Idealny na targi lub wystawy, do wirtualnej prezentacji produktów, interaktywnych planów budynków, stron internetowych, galerii multimedialnych. Nie musisz kupować infokiosku na własność. Możesz wynająć infokioski u nas. Przygotujemy odpowiednio urządzenia pod kątem wizualnym oraz pod kątem oprogramowania. Infokiosk będzie na ciebie czekał w wyznaczonym miejscu i porze. 

Kolor: czarny połysk lub biały połysk
Wymiary podstawy: 65x50cm
Wysokość w najwyższym punkcie: 185cm
Waga: ok 45kg

Możliwości / zastosowanie: Interaktywna prezentacja produktów i firmy, prezentacje i aplikacje multimedialne, aplikacje flash, gry, teksty, obrazy, grafiki i dźwięk.

Stół dotykowy m-Touch 32

Kiosk dotykowy z ekranem 32"

Kiosk z ekranem dotykowym o przekątnej 32", z dwoma aktywnymi punktami dotyku.
Idealny do wirtualnej prezentacji produktów, interaktywnych planów budynków, stron internetowych, galerii multimedialnych.
Prosty w konfiguracji i personalizacji.

Kolor: czarny połysk
Wymiary podstawy: 66x47cm
Wysokość w najwyższym punkcie: 100cm
Wysokość w najniższym punkcie: 85cm
Waga: ok 85kg
Wymiary skrzyni transportowej: 70x70x100cm

Możliwości / zastosowanie: Interaktywna prezentacja produktów i firmy, prezentacje i aplikacje multimedialne, aplikacje flash, gry, teksty, obrazy, grafiki i dźwięk.

Tworzyliśmy dla:
Nasz serwis wykorzystuje pliki Cookies do standardowej obsługi użytkowników, zbierane też są domyślne statystyki o wykorzystaniu naszego serwisu. Więcej...