Infolinia: +48 693 883 795

email: biuro@hotaru.pl

 • Interaktywne muzeum
  glow
  Interaktywne muzeum i wystawy
  Stoły multimedialne
  Ekrany dotykowe
  Prezentacje multimedialne
 • Kioski multimedialne
  glow
  Kioski multimedialne
  Produkcja, sprzedaż, wynajem
  Aplikacje dotykowe-interaktywne
  Akcesoria
 • Prezentacje multimedialne
  Prezentacje multimedialne
  Aplikacje kioskowe
  Interaktywne ekspozycje
  Prezentacje dedykowane

Prezentacje multimedialne

Interaktywne ekrany dotykowe, prezentacje do muzeów i na wystawy

Innowacyjne i intuicyjne rozwiązania dotykowe do interaktywnego przekazu wiedzy na wystawach, w muzeach, centrach nauki i galeriach.

Prezentacje multimedialne w muzeum to w obecnym czasie główne narzędzie przekazu informacji i wiedzy. Młodzi ludzie bardzo chętnie sięgają po rozwiązania multimedialne - ekrany dotykowe, aplikacje internetowe oraz multimedialne. Każda wiedza dostarczona w odpowiedni, ciekawy sposób będzie korzystnie odebrana przez użytkownika.
Wiele lat pracy przy urządzeniach typu infokioski, stoły multimedialne pozwoliły zebrać ogrom doświadczenia przy tworzeniu prezentacji multimedialnych.

W ofercie poza urządzeniami dotykowymi, znajdują sie również prezentacje multimedialne. Ofertę oraz propozycje tworzenia wspaniałych prezentacji multimedialnych, kierujemy głównie do muzeów.

Oferujemy:
- Katalogi sztuki
- Przeglądarki eksponatów w formie 360'
- Multimedialną oś czasu
- Przeglądarki plików multimedialnych (PDF, MOV, MP4, DOC itp.)

Każdy rodzaj prezentacji multimedialnej można dostosować indywidualnie na potrzeby muzeum. Prezentacje wyposażone są w system aktualizacji plików. Prezentacje interaktywne można dostosować do wystaw cyklicznych, a to zmniejsza koszt powstania prezentacji indywidualnych pod każdą kolejną wystawę. Prezentacje są wielostanowiskowe przystosowane do odtwarzania na wielu rodzajach urządzeń jednocześnie.

Tworzyliśmy dla:
Nasz serwis wykorzystuje pliki Cookies do standardowej obsługi użytkowników, zbierane też są domyślne statystyki o wykorzystaniu naszego serwisu. Więcej...