Infolinia: +48 693 883 795

email: biuro@hotaru.pl

 • Interaktywne muzeum
  glow
  Interaktywne muzeum i wystawy
  Stoły multimedialne
  Ekrany dotykowe
  Prezentacje multimedialne
 • Kioski multimedialne
  glow
  Kioski multimedialne
  Produkcja, sprzedaż, wynajem
  Aplikacje dotykowe-interaktywne
  Akcesoria
 • Prezentacje multimedialne
  Prezentacje multimedialne
  Aplikacje kioskowe
  Interaktywne ekspozycje
  Prezentacje dedykowane

Czym są Kioski multimedialne?

Kioski multimedialne

e-kioski, infomaty, terminale informacyjne, reklama dotykowa

Nowoczesne rozwiązania w przekazywaniu informacji są dzisiaj coraz ważniejsze i coraz chętniej wybierane przez firmy i organizacje, w których stawia się na profesjonalną obsługę klienta. To właśnie dzięki nowoczesnym kioskom multimedialnym można stworzyć bezobsługowy punkt informacyjny, który będzie zawsze gotowy do pracy, a co ważniejsze, będzie mógł być również skuteczną reklamą.
Infokioski sprawdzają się doskonale wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dostęp do aktualnych informacji. Stanowią one wyposażenie urzędów, organizacji i firm. Oprócz tego znajdują zastosowanie w muzeach, bankach, hotelach, salonach samochodowych, czyli wszędzie tam, gdzie chce się zapewnić osobom zainteresowanym łatwy dostęp do potrzebnych im danych.
Nasze kioski multimedialne to gwarancja, że inwestują Państwo w intuicyjny punkt informacyjny, będący bardzo łatwy w obsłudze. Oferujemy Państwu tylko sprawdzone rozwiązania, których jesteśmy autorami. Sami pracujemy nad konstrukcją kiosków, która jest sprawdzona niemal w każdych warunkach. Proponujemy również nowoczesną stylistykę totemu, którą możemy dostosować do Państwa potrzeb tak, aby była spójna z istniejącym wizerunkiem graficznym firmy lub instytucji. Jesteśmy producentem infokiosków, które charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi, pozwalającymi wyświetlać prezentacje w różnych formatach i przy wykorzystaniu różnych mediów. Nasze kioski obsługują media: audio, video, interaktywne prezentacje Flash, strony internetowe, gry.
Jako producent infokiosków udzielamy na nie aż 24 miesięcy gwarancji oraz profesjonalny serwis pogwarancyjny.

Zastosowanie

Kioski multimedialne w Urzędzie Pracy

Urzędy Pracy to organizacje, którym szczególnie powinno zależeć na podnoszeniu umiejętności w korzystaniu i posługiwaniu się technikami informacyjno – komunikacyjnymi. Dlatego też inwestycja w kioski multimedialne będzie najlepszym sposobem aktywizacji do skuteczniejszego wyszukiwania ofert.Dzięki kioskom multimedialnym Urząd Pracy może stać się placówką jeszcze bardziej przyjazną petentom. Przede wszystkim nasz infokiosk będzie umożliwiał dostęp do elektronicznych baz danych, zawierających aktualne oferty pracy. Dodatkowo, każdy petent będzie mógł samodzielnie zapoznać się z prawem pracy, opisami zawodów, a co najważniejsze, korzystać z multimedialnych poradników, pomagających przygotować się do rozmowy o pracę oraz wskazujących jak najlepiej zaprezentować się przed nowym pracodawcą. Również dzięki informacjom z naszego kiosku multimedialnego o wiele łatwiej będzie napisać własne CV i list motywacyjny. Największą zaletą naszych kiosków multimedialnych jest to, że gwarantują zupełnie bezpłatny dostęp do Internetu. Jest to bardzo ważne szczególnie dla osób, które nie posiadają własnego komputera i dostępu do Internetu. Zatem każdy Urząd Pracy, stawiający na rozwój społeczeństwa w zakresie technologii informatycznych, powinien zapewnić jak najszerszy dostęp do tego typu urządzeń. Oferowany przez nas infokiosk z pewnością ułatwi i usprawni pracę niejednego Urzędu Pracy. Będzie również ułatwiał dostęp do informacji publikowanych przez Ministerstwo Gospodarki i Pracy. Dzięki niemu na pewno wiele osób zdobędzie wiedzę, dzięki której staną się jeszcze bardziej atrakcyjni na rynku pracy.

Kioski multimedialne w Urzędzie Miasta / Gminy

Najłatwiejszym sposobem na zapewnienie petentom świetnej obsługi będzie wyposażenie Urzędu Miasta w kioski multimedialne. Dzięki nim załatwienie spraw urzędowych stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze, a sam Urząd Miasta będzie mógł poszczycić się realizacją założeń unijnego programu społeczeństwa informacyjnego.Dzięki naszym kioskom multimedialnym praca całego urzędu zostanie usprawniona, jak również mieszkańcy gminy będą posiadać stale dostępne źródło informacji o bieżących wydarzeniach z ich regionu. To nie wszystko, ponieważ dzięki naszym infokioskom, każda zainteresowana osoba będzie mogła zapoznać się ze stroną internetową Urzędu Miasta, jak również ze wszystkimi umieszczonymi na niej dokumentami i danymi. Odtąd każdy mieszkaniec będzie miał nieograniczony dostęp do Biura Obsługi oraz Biuletynu Informacji Publicznej. Kiosk multimedialny jest najłatwiejszą formą kontaktu z Urzędem, będącą szczególnie przydatną dla osób, które nie posiadają własnych komputerów i dostępu do Internetu. W infokiosku będzie on zupełnie bezpłatny. Także turyści będą chętnie z niego korzystać, ponieważ szybko uzyskają wiadomości o najciekawszych zabytkach gminy i regionu. Tym samym infokiosk sprawdzi się jako informacja turystyczna, dająca możliwość zapoznania się ze wszystkimi planowanymi imprezami kulturalnymi, ofertami miejsc rozrywki oraz restauracji. Kiosk multimedialny to inwestycja w lepszą przyszłość miasta i gminy. Jego innowacyjność polega na możliwości zainstalowania dodatkowego oprogramowania, które będzie stale aktualne z potrzebami każdego Urzędu Miasta.

Kioski multimedialne do muzeum i na ekspozycje

Muzeum może być miejscem niezwykłych wrażeń i przeżyć. Wystarczy tylko wzbogacić je o nowoczesne technologie. Doskonale będą się do tego nadawać nasze kioski multimedialne, które wprowadzą innowacyjne sposoby przekazywania wiedzy o znajdujących się w muzeum eksponatach.Nasze infokioski sprawdzają się doskonale w wszelkiego typu instytucjach kulturalnych. Bardzo chętnie wybierane są przez teatry, galerie i muzea.

Dzięki nim można zainteresować najmłodszych historią i sztuką. Przekazywanie tej wiedzy w sposób interaktywny z pewnością przyniesie bardzo dobre rezultaty, których efektem będzie doskonała znajomość naszego dziedzictwa kulturowego. Oprócz tego kioski multimedialne to dodatkowa rozrywka, ponieważ każdy z nich może być wyposażony w multimedialne gry edukacyjne, dzięki którym zdobyta wiedza zostanie ugruntowana i powtórzona w przyjemny sposób. Nasze infokioski gwarantują dostęp do bezpłatnego Internetu. Jest to szczególnie istotne dla turystów, którzy chcą zdobyć informacje o ciekawych miejscach i zabytkach w danym mieście lub regionie. Infokioski świetnie mogą się sprawdzić jako punkty informacji turystycznej, szczególnie jeśli będą umiejscowione w pobliżu ważnych dla turystów miejsc. Dzięki naszym kioskom zwiedzanie może stać się pasjonującą przygodą, którą będzie można odbyć, także w sposób wirtualny. Muzeom i galeriom sztuki szczególnie polecamy nasze kioski stojące typu TOTEM (SLIM), których największym atutem jest ich niewielki rozmiar. Oferujemy również kioski typu m-Touch, posiadające ekran o wielkości 32, 40 i 55 cali.

Kioski multimedialne w salonach samochodowych

Kupno samochodu to poważne przedsięwzięcie, któremu musi towarzyszyć precyzyjne i obrazowe przekazanie informacji. Aby maksymalnie ułatwić to zadanie, polecamy nasze kioski multimedialne, jako niezastąpioną pomoc w obsłudze klienta w każdym salonie samochodowym. Profesjonalna obsługa to podstawa w sprzedaży. Dzięki naszym kioskom multimedialnym, salon będzie miejscem, gdzie każdy klient dostanie wyczerpujące odpowiedzi na pytania oraz będzie mógł obejrzeć przygotowane specjalnie dla niego prezentacje multimedialne. Nasze infokioski zapewnią osobom zainteresowanym danym modelem samochodu możliwość samodzielnego sprawdzenia dostępnych jego wersji oraz wyboru wyposażenia. Infokiosk jest intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu konfiguracja swojego własnego modelu z indywidualnymi preferencjami wyposażenia, będzie przyjemnością dla każdego klienta. Taka forma promocji, to również spore ułatwienie dla sprzedawcy, który będzie mógł w sposób ciekawy opowiedzieć o wszystkich zaletach oferowanych samochodów. Nasz kiosk multimedialny daje także możliwość przesłania materiałów promocyjnych i niezbędnych dokumentów na wskazany przez klienta adres e-meilowy. Dzięki temu decyzja o kupnie będzie mogła zostać podjęta o wiele szybciej.

Wyposażenie salonu samochodowego w nasze infokioski to opłacalna inwestycja. Podnosi nie tylko prestiż salonu, jak również zapewnia profesjonalną obsługę klienta, który jest coraz bardziej wymagający. Nasz infokiosk wprowadzi nowoczesność i innowacyjne rozwiązania, zastępując tradycyjne stojaki z ulotkami. Z pewnością zostanie to szybko docenione przez klientów.

Kioski multimedialne na targi i wystawy

Targi i wystawy są ważnym przedsięwzięciem dla każdej firmy. Są doskonałym miejscem na prezentację produktów i usług oraz na nawiązanie współpracy. To też okazja, aby zaprezentować się jak najlepiej przed przyszłymi Klientami.

Dzięki naszym kioskom multimedialnym każda firma wystawiająca swoje produkty lub usługi będzie wzbudzać duże zainteresowanie. Niewielkie rozmiary naszych infokiosków nie będą sprawiać żadnych utrudnień w logistycznym przygotowaniu się do wystawy. Wręcz przeciwnie, ponieważ będę łatwo dostępne dla Klientów, którzy będą mogli w sposób interaktywny zapoznać się z prezentowaną ofertą. Jeśli tylko przygotowana prezentacja multimedialna będzie ciekawa, to gwarantujemy, że Państwa stoisko będzie wzbudzało wielkie zainteresowanie. Taka forma promocji jest skuteczna, a co ważniejsze, po prostu się opłaca. Dzięki naszym kioskom multimedialnym mogą zaoszczędzić Państwo czas i pieniądze, które trzeba poświęcić na staranne przeszkolenie obsługi stoiska, podczas gdy nasz infokiosk poradzi sobie z tym perfekcyjnie. Przekaz informacji będzie na najwyższym poziomie, a pełne zobrazowanie zasad działania Państwa produktów, z pewnością przekona do ich kupna. Wykorzystanie nowoczesnych technologii to również potwierdzenie tego, że Państwa firma prężnie się rozwija i jest godna zaufania. Oprócz tego nasze infokioski przyczynią się do umocnienia świadomości marki. Chcąc zrobić jak najlepsze wrażenie na odwiedzających targi i wystawy, warto swoje stoisko wzbogacić o nasz kiosk multimedialny. Z pewnością dzięki niemu siła reklamy będzie jeszcze większa, a efekty niezwykle dobre.

Tworzyliśmy dla:
Nasz serwis wykorzystuje pliki Cookies do standardowej obsługi użytkowników, zbierane też są domyślne statystyki o wykorzystaniu naszego serwisu. Więcej...