Hotaru Studio - Tworzenie stron internetowych, Projektowanie, Kioski multimedialne

Infolinia: +48 693 883 795

email: biuro@hotaru.pl

 • Identyfikacja wizualna
  Projektowanie graficzne,
  reklama wewnętrzna
  i zewnętrzna
  Logo
  Gadżety
  Plakaty / foldery
  Wizytówki
 • Kioski multimedialne
  e-kioski, infokioski,
  terminale informacyjne
  reklama dotykowa
  Produkcja, sprzedaż
  i wynajem
  Aplikacje dotykowe-interaktywne
  Akcesoria
 • Aplikacje internetowe
  Tworzenie stron internetowych
  Strony WWW
  Sklepy internetowe
  Aplikacje dedykowane
  Wizytówki internetowe

Zarządznie prezentacjami

Tworzymy prezentacje, które można aktualizować poprzez sieć lokalną LAN lub przez internet. W obu przypadkach instalujemy odpowiednie oprogramowanie zawierające panel administratorski. W przypadku sieci LAN konieczne jest zainstalowanie wirtualnego serwera do obsługi WWW. Instalacja może się odbyć na jednym z kilku kiosków multimedialnych lub na całkowicie zewnętrznym, odrębnym komputerze.

Komunikacja między urządzeniami

Każdy kiosk wyposażony jest w gniazdo Ethernet (RJ45) oraz kartę sieciową WiFi. Za pomocą tych kanałów możemy łączyć się bezpośrednio z routerem lub komputerem pełniącym funkcję serwera.

Zarządzanie prezentacją

W przypadku sieci lokalnej, do aktualizacji prezentacji używamy urządzenia, które ma dostęp do naszej wewnętrznej sieci. Może to być dowolny komputer lub urządzenie mobilne. Administrator wpisuje odpowiedni adres do przeglądarki internetowej i wprowadza do panelu swój login i hasło. Po wprowadzeniu zmian i akceptacji zmiany zostaną wprowadzone we wszystkich kioskach podłączonych do sieci.
W przypadku sieci internetowej mamy o tyle większą wygodę, że wszelkie operacje, zmiany i aktualizacje mogą być wprowadzane z dowolnego urządzenia posiadającego przeglądarkę internetową i to w dowolnym miejscu na świecie.

Tworzyliśmy dla:
Nasz serwis wykorzystuje pliki Cookies do standardowej obsługi użytkowników, zbierane też są domyślne statystyki o wykorzystaniu naszego serwisu. Więcej...